:)

piątek, 12 lipca 2013

WYWIAD
1.Imię, wiek i skąd pochodzisz ?
Siema. Mam na imię Monika. Mam 18 lat, a pochodzę z Wielkopolski, z miejscowości koło Poznania.
2. Twoje hobby ? i dlaczego robisz akurat to
Moje hobby? Mało oryginalne, jednak dla mnie idealne. Pisanie. Piszę na różnych forach tzw. kreatywne historyjki. Razem z innymi autorami tworzymy coś w rodzaju własnej historii. Polega to na tym, że opisuje pewną sytuację,zaś drugi autor odpowiada jakby na to zareagował czy coś w tym guście. Polega to na wcieleniu,wybraniu czy stworzeniu sobie postaci,którą w owych historyjkach kierujemy.
3. Największa wada ? i dlaczego nie lubisz w sobie akurat tego
Nieśmiałość. No serio..Jak można to lubić? Nie znoszę tego,bo już kilka razy właśnie z tego powodu ominęło mnie naprawdę kilka fajnych rzeczy.
4. Masz jakiegoś idola ? Osobę z której bierzesz przykład? Jeśli tak to kim on jest i co zmienił w Twoim życiu.
Idol,idol,idol..Moim idolem z całą pewnością jest nikt inny jak moja babcia. Dużo dla mnie znaczyła, wiele mnie nauczyła i pomogła nie przejmować się opinią czy krytyką innych. Drugą osobą jest mój chłopak. Dzięki niemu przejrzałam na oczy i pozbyłam się z swojego życia ludzi fałszywych.
5. Czy masz ulubioną piosenkę ? Co Ci się w niej najbardziej podoba ?
Piosenka?Jedna ulubiona? To wszystko zależy od nastroju czy też mojego samopoczucia.Po za tym mój gust muzyczny jest dość zróżnicowany. Polski rock, lata 90, hip-hop czy nawet jakieś klubowe kawałki goszczą na moich playlistach. Jednak w ostatnich dniach słucham Myslovitz-My. Dlaczego akurat tą? Tekst piosenki i melodia na mnie wpływają dość uspokajająco.
6. Twój ulubiony film ? Dlaczego ten ?
"Yuma" z Jakubem Gierszałem. Od dawna chciałam go obejrzeć i w końcu udało mi się to zrobić.Dlaczego ten? Może dlatego,że to trochę moje klimaty. Lubię filmy pełne jakiś akcji, gangsterów. Nie lubię jakiś przesłodzonych filmów z happy end'ami. Naprawdę polecam Gierszała w wersji blond.:)
7. Jaką książke ostatnio przeczytałaś ? Opisz o czym była i jakie wywarła na Tobie wrażenie.
Ostatnio? 'Nowe oblicze Grey'a'.Jest to trzecia część cyklu "Pięćdziesiąt Odcieni Szarość".Książka opowiada o związku studentki z pewnym bizmesmenem mającym swoje upodobania. Z początku pierwsza część wydawała się mi nieco mdła, jednak w miarę rozwoju akcji wkręciłam się., Z tego wszystkiego przeczytałam wszystkie trzy książki w zaledwie 4 dni. Książka wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, z względu na wplątanie tam pewnych elementów psychologii.
8. Opisz swój najlepszy i najgorszy dzień w życiu
Najlepszy dzień w moim życiu to dzień 7.07.2010. Tego dnia na świat przyszła moja siostra,którą zawsze chciałam mieć. Po 17 latach, ale doczekałam się. Najgorszy dzień mojego życia to z całą pewnością 30.09.2011. Porządna kłótnia,która wiele zmieniła.
9.Twoja największa fobia ? coś czego się boisz i dlaczego.
Boję się pająków. Tak po prostu. Po za tym boję się tłumu. Boję się, że zgubię się,tak jak kiedyś w supermakecie jak byłam mała.Pamiętam, że zagapiłam się na wystawę Toy Story na VHS a chwilę później z płaczem biegałam między regałami szukając mamusi.:)
10.Co byś zrobiła gdybyś miała milion zł i ostatni dzień życia ?
Milion i ostatni dzień życia? No cóż, to oznacza że nie mogę być samolubna, więc pieniądze rozdzieliłabym pomiędzy moją najbliższą rodzinę i chłopaka.

www.huragan-powiek.blogspot.com
 
 
 
Bardzo dziękuje za odpowiedzi :)
 
 
 
 
Jeśli chciałbyś zacząć ze mną korespondecje, lub po prostu wysłać mi kartkę z twojego miasta chwaląc się jego pięknem napisz do mnie na mejla : funny@vp.pl ! ODPISZE NA KAŻDY LIST I KAŻDĄ KARTĘ!!!
Nikogo nie zmuszam do takiego sposobu poznawania ludzi ale uważam, że to coś fajnego, wiec czemu nie ? przecież to pamiątka na całe życie ;)
Nie szukam przyjaciół, mi chodzi tylko i wyłącznie o piękno i prostotę przekazywaną w listach, bo to zanikająca tradycja, a ja choć w jakimś stopniu chce ją zatrzymać :))


JEŚLI JUŻ TU JESTEŚ ZOSTAW KOMENTARZ !

Jeśli chciałabyś nawiązać ze mną współpracę pod postacią np : wymiany bannerów to śmiało pisz na maila : funny@vp.pl .
PS. wymyśliłam pewien cykl na blogu... otóż chodzi o to by chętne osoby zgłosiły się do mnie bym przeprowadziła z nimi wywiad.. wszystkim chętnym wyśle te same oryginalne pytania na mejla, a później umieszcze wszystkie wywiady w postach na blogu. Będę robiła tak często jak będę mogła wymyślając nowe pytania :) Więc błagam zgłaszajcie się. KAŻDY WYWIAD BĘDZIE PUBLIKOWANY :)) ZGŁASZAJCIE SIĘ NA MAILA FUNNY@VP.PL W TYTULE WPISUJCIE ''WYWIAD'' A W TREŚCI'' ZGŁASZAM SIĘ'' WTEDY WYŚLĘ WAM PYTANIA :)

Kocham was
Wasza Charlie

2 komentarze: