:)

czwartek, 11 lipca 2013

some thing don't change
Czeeść kochani.
Dzisiaj cały dzień spędziłam w domu, niestety... Pogoda była do dupy więc nie chciało mi się nawet ruszyć do sklepu po fajki ;p
Obudziłam się po 11 ogarnęłam dom i zaczęłam wielkie porządki w moim pokoju...
Wywaliłam wszystkie ciuchy z szaf i zaczęłam segregacje, połowa szafy poszła do worków i jutro muszę wywieźć je do specjalnych kontenerów na używane ubrania.
Poczytałam trochę książkę.. jaką ? Ciemniejsza strona Greya.. tak wiem, że zarzekałam się iż nigdy nie chwycę za tą serie, ale kiedy moda na nią trochę ucichła ja postanowiłam sprawdzić o co takie wielkie halo... no i teraz nie dziwię się fanom tych książek, ponieważ zakochałam się w Christiane Greyu, zakochałam się w jego historii, zakochałam się w całej trylogii. ZWRACAM HONOR AUTORCE :)
Już nie mogę się doczekać kiedy znowu zacznę czytać więc kończę.

PS. liczę na wasze opinie na temat tego czy dobrze zrobiłam, że wróciłam do blogowania i czy nadal o mnie pamiętacie :)


                                                     chyba znowu zaczęłam bawić się fotografią :)


Jeśli chciałbyś zacząć ze mną korespondecje, lub po prostu wysłać mi kartkę z twojego miasta chwaląc się jego pięknem napisz do mnie na mejla : funny@vp.pl ! ODPISZE NA KAŻDY LIST I KAŻDĄ KARTĘ!!!
Nikogo nie zmuszam do takiego sposobu poznawania ludzi ale uważam, że to coś fajnego, wiec czemu nie ? przecież to pamiątka na całe życie ;)
Nie szukam przyjaciół, mi chodzi tylko i wyłącznie o piękno i prostotę przekazywaną w listach, bo to zanikająca tradycja, a ja choć w jakimś stopniu chce ją zatrzymać :))


JEŚLI JUŻ TU JESTEŚ ZOSTAW KOMENTARZ !

Jeśli chciałabyś nawiązać ze mną współpracę pod postacią np : wymiany bannerów to śmiało pisz na maila : funny@vp.pl .
PS. wymyśliłam pewien cykl na blogu... otóż chodzi o to by chętne osoby zgłosiły się do mnie bym przeprowadziła z nimi wywiad.. wszystkim chętnym wyśle te same oryginalne pytania na mejla, a później umieszcze wszystkie wywiady w postach na blogu. Będę robiła tak często jak będę mogła wymyślając nowe pytania :) Więc błagam zgłaszajcie się. KAŻDY WYWIAD BĘDZIE PUBLIKOWANY :)) ZGŁASZAJCIE SIĘ NA MAILA FUNNY@VP.PL W TYTULE WPISUJCIE ''WYWIAD'' A W TREŚCI'' ZGŁASZAM SIĘ'' WTEDY WYŚLĘ WAM PYTANIA :)

Kocham was
Wasza Charlie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz