:)

piątek, 19 lipca 2013

Odliczanie do Woodstocku
Witam serdecznie po kilkudniowej przerwie :)
Ta przerwa nie była jednak spowodowana moim lenistwem, lecz pracą, którą właśnie zaczęłam. Choć praca męcząca nie jest, powroty do domu mnie wykańczają... Pociągi na które musze godzine czekać... ma-sa-kra!
Przy życiu trzyma mnie tylko to :
WOODSTOCK2013
12dni !!!
Choć ja wyjeżdżam już 30 więc troche mniej. 
Dopiero zaczęłam pracę ale już zaczynam skreślać dni w kalendarzu do urlopu. 26 ostatni dzień do pracy i WIELKIE przygotowania do najlepszego tygodnia w moim życiu ! <3
Weekend pewnie odpoczne w domu, zacznę już małe przygotowania typu : lista rzeczy które musze zabrać, kupowanie jakiś drobiazgów... ehh.. już się nie mogę doczekać !
 Ktoś z was również tam się wybiera ?? Dajcie mi znać, to może się gdzieś spotkamy :))
 
 
ostatnie zdjęcie z Inowrocławie :)
Jeśli chciałbyś zacząć ze mną korespondecje, lub po prostu wysłać mi kartkę z twojego miasta chwaląc się jego pięknem napisz do mnie na mejla : funny@vp.pl ! ODPISZE NA KAŻDY LIST I KAŻDĄ KARTĘ!!!
Nikogo nie zmuszam do takiego sposobu poznawania ludzi ale uważam, że to coś fajnego, wiec czemu nie ? przecież to pamiątka na całe życie ;)
Nie szukam przyjaciół, mi chodzi tylko i wyłącznie o piękno i prostotę przekazywaną w listach, bo to zanikająca tradycja, a ja choć w jakimś stopniu chce ją zatrzymać :))


JEŚLI JUŻ TU JESTEŚ ZOSTAW KOMENTARZ !

Jeśli chciałabyś nawiązać ze mną współpracę pod postacią np : wymiany bannerów to śmiało pisz na maila : funny@vp.pl .
PS. wymyśliłam pewien cykl na blogu... otóż chodzi o to by chętne osoby zgłosiły się do mnie bym przeprowadziła z nimi wywiad.. wszystkim chętnym wyśle te same oryginalne pytania na mejla, a później umieszcze wszystkie wywiady w postach na blogu. Będę robiła tak często jak będę mogła wymyślając nowe pytania :) Więc błagam zgłaszajcie się. KAŻDY WYWIAD BĘDZIE PUBLIKOWANY :)) ZGŁASZAJCIE SIĘ NA MAILA FUNNY@VP.PL W TYTULE WPISUJCIE ''WYWIAD'' A W TREŚCI'' ZGŁASZAM SIĘ'' WTEDY WYŚLĘ WAM PYTANIA :)

Kocham was
Wasza Charlie

 

2 komentarze:

  1. :D Ja też nie mogę się doczekać woodstoku - często zaglądam na pole woodstokowe i patrze jak idą przygotowywania :)

    OdpowiedzUsuń
  2. fajne zdjęcia róż, podobają mi się kolory na tym pierwszym zdjęciu róży :)

    dodaję do obserwowanych, charlie.

    OdpowiedzUsuń