:)

środa, 24 lipca 2013

instagram mix

Cześć, jak tam wakacje wam mijają ? :))

Ja dzisiaj mam wolne z pracy, więc odpoczywam. Wreszcie się wyspałam gdyż zdecydowanie nie lubie wstawac o 6 rano. Praktycznie codziennie po pracy widuje się z moją Kasieńką i przygotowujemy się do woodstocku.
Rozkład jazdy czyli harmonogram koncertów - zrobiony
Lista rzeczy do zabrania - zrobione
Lista rzeczy do kupienia - zrobione
W piątek jedziemy kupić bilety na pociąg, w poniedziałek zakupki i we wtorek GO GO JAH ARMY !
W sobote jeszcze lece z ekipką na kajaczki... co jest w ogole jakąs abstrakcją bo nigdy nie miałam nic wspólnego z kajakami... ale cóż jeśli muszę jechać to jadę :)
Dobra, kończę bo muszę jeszcze sobie ubrania poszykować które mamusia musi mi wyprać na woodstock ;p
A teraz troche instagramowych zdjęć :)
Na górze jest zakładka '' Instagram'' byłoby mi miło gdybyście mnie zaobserwowali :))reszta zdjęć przy następnej notce

 WOODSTOCK 6 DNI

Jeśli chciałbyś zacząć ze mną korespondecje, lub po prostu wysłać mi kartkę z twojego miasta chwaląc się jego pięknem napisz do mnie na mejla : funny@vp.pl ! ODPISZE NA KAŻDY LIST I KAŻDĄ KARTĘ!!!
Nikogo nie zmuszam do takiego sposobu poznawania ludzi ale uważam, że to coś fajnego, wiec czemu nie ? przecież to pamiątka na całe życie ;)
Nie szukam przyjaciół, mi chodzi tylko i wyłącznie o piękno i prostotę przekazywaną w listach, bo to zanikająca tradycja, a ja choć w jakimś stopniu chce ją zatrzymać :))


JEŚLI JUŻ TU JESTEŚ ZOSTAW KOMENTARZ !

Jeśli chciałabyś nawiązać ze mną współpracę pod postacią np : wymiany bannerów to śmiało pisz na maila : funny@vp.pl .
PS. wymyśliłam pewien cykl na blogu... otóż chodzi o to by chętne osoby zgłosiły się do mnie bym przeprowadziła z nimi wywiad.. wszystkim chętnym wyśle te same oryginalne pytania na mejla, a później umieszcze wszystkie wywiady w postach na blogu. Będę robiła tak często jak będę mogła wymyślając nowe pytania :) Więc błagam zgłaszajcie się. KAŻDY WYWIAD BĘDZIE PUBLIKOWANY :)) ZGŁASZAJCIE SIĘ NA MAILA FUNNY@VP.PL W TYTULE WPISUJCIE ''WYWIAD'' A W TREŚCI'' ZGŁASZAM SIĘ'' WTEDY WYŚLĘ WAM PYTANIA :)

Kocham was
Wasza Charlie

3 komentarze: