:)

środa, 7 sierpnia 2013

woodstock mini instagramowa fotorelacja

Cześć...
I że niby mam teraz opowiedzieć co działo się na woodstocku ?
Tego nie da się opisać, żadne słowa nie wyrażą tego co tam czułam i co nadal czuje. Tak bardzo chce tam wrócić, tak bardzo chce jeszcze raz zobaczyć tych ludzi których pokochałam w tak krótkim czasie. Żyje woodstockiem, mimo brudu, hałasu i mało wygodnych pozycji kocham to miejsce.
Wszystkie wspomnienia żyją we mnie i nigdy tego nie zapomne. Odliczam dni do następnego

358dni !


Jeśli chciałbyś zacząć ze mną korespondecje, lub po prostu wysłać mi kartkę z twojego miasta chwaląc się jego pięknem napisz do mnie na mejla : funny@vp.pl ! ODPISZE NA KAŻDY LIST I KAŻDĄ KARTĘ!!!
Nikogo nie zmuszam do takiego sposobu poznawania ludzi ale uważam, że to coś fajnego, wiec czemu nie ? przecież to pamiątka na całe życie ;)
Nie szukam przyjaciół, mi chodzi tylko i wyłącznie o piękno i prostotę przekazywaną w listach, bo to zanikająca tradycja, a ja choć w jakimś stopniu chce ją zatrzymać :))


JEŚLI JUŻ TU JESTEŚ ZOSTAW KOMENTARZ !

Jeśli chciałabyś nawiązać ze mną współpracę pod postacią np : wymiany bannerów to śmiało pisz na maila : funny@vp.pl .
PS. wymyśliłam pewien cykl na blogu... otóż chodzi o to by chętne osoby zgłosiły się do mnie bym przeprowadziła z nimi wywiad.. wszystkim chętnym wyśle te same oryginalne pytania na mejla, a później umieszcze wszystkie wywiady w postach na blogu. Będę robiła tak często jak będę mogła wymyślając nowe pytania :) Więc błagam zgłaszajcie się. KAŻDY WYWIAD BĘDZIE PUBLIKOWANY :)) ZGŁASZAJCIE SIĘ NA MAILA FUNNY@VP.PL W TYTULE WPISUJCIE ''WYWIAD'' A W TREŚCI'' ZGŁASZAM SIĘ'' WTEDY WYŚLĘ WAM PYTANIA :)

Kocham was
Wasza Charlie

3 komentarze:

 1. zaobserwujesz?
  http://sunpages.blogspot.com/
  jeśli nie chcesz, nie musisz,
  ale dla mnie byłoby to bardzo ważne..
  dziękuje!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny blog ; )
  Zapraszam również do mnie - http://xgabbi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekaw jestem jak brzmi sygnał odjazdu, który został wspomniany na fotce...

  OdpowiedzUsuń