:)

niedziela, 14 lipca 2013

Inowrocław


Cześć
Nadeszła moja oczekiwana niedziela i ok 8:30 wyjeżdzałam z tatą do Inowrocławia po moją kochaną mamusie, pierwszy raz prowadziłam auto na tak długiej trasie, to było strasznie stresujące haha
Spacerowaliśmy po całym ośrodku, i zazdroszcze mamie że spędziła tam 3 tygodnie bo jest tam na prawdę pięknie, chętnie sama bym tam została usiadła na ławeczce przy alei róż i cały dzień czytała książke. Bajka!
Nie byliśmy niestety długo bo mama koniecznie chciała już wracać do domu. W drodze powrtotnej na szczeście już nie musiałam prowadzić, wiec położyłam się z tyłu i całą drogę do domu przespałam.
Obudziłam się kiedy tata stwierdził, że jedziemy jeszcze na lody.
W domu pomogłam się mamie rozpakować, po czym do nich przyjechali goście więc ja zmyłam się do góry by napisać do was posta. isze go od 2h bo moj komputer non stop sie zacina... nie wiem co sie z nim dzieje naprawdę....
Jutro w koncu do pracy, 7:50 pociąg do poznania i jazda hahaha nie sądziłam że doczekam tego dnia kiedy JA pójdę do pracy haha
Nie męcze już was dłużej i dodaje zdjęcia.


Jeśli chciałbyś zacząć ze mną korespondecje, lub po prostu wysłać mi kartkę z twojego miasta chwaląc się jego pięknem napisz do mnie na mejla : funny@vp.pl ! ODPISZE NA KAŻDY LIST I KAŻDĄ KARTĘ!!!
Nikogo nie zmuszam do takiego sposobu poznawania ludzi ale uważam, że to coś fajnego, wiec czemu nie ? przecież to pamiątka na całe życie ;)
Nie szukam przyjaciół, mi chodzi tylko i wyłącznie o piękno i prostotę przekazywaną w listach, bo to zanikająca tradycja, a ja choć w jakimś stopniu chce ją zatrzymać :))


JEŚLI JUŻ TU JESTEŚ ZOSTAW KOMENTARZ !

Jeśli chciałabyś nawiązać ze mną współpracę pod postacią np : wymiany bannerów to śmiało pisz na maila : funny@vp.pl .
PS. wymyśliłam pewien cykl na blogu... otóż chodzi o to by chętne osoby zgłosiły się do mnie bym przeprowadziła z nimi wywiad.. wszystkim chętnym wyśle te same oryginalne pytania na mejla, a później umieszcze wszystkie wywiady w postach na blogu. Będę robiła tak często jak będę mogła wymyślając nowe pytania :) Więc błagam zgłaszajcie się. KAŻDY WYWIAD BĘDZIE PUBLIKOWANY :)) ZGŁASZAJCIE SIĘ NA MAILA FUNNY@VP.PL W TYTULE WPISUJCIE ''WYWIAD'' A W TREŚCI'' ZGŁASZAM SIĘ'' WTEDY WYŚLĘ WAM PYTANIA :)

Kocham was
Wasza Charlie1 komentarz: