:)

czwartek, 21 lutego 2013

20 tysięcy odwiedzin :)
 No i mamy 20 tysięcy odwiedzin :))
Dziękuje wam bardzo za to, że w ogóle ktoś tu wchodzi, nawet nie wiecie ile radości sprawia mi codzienna statystyka :))


Ogólnie to nic się nie dzieje...
Troszku wyzdrowiałam, więc dzisiaj byłam w szkole.. tak szybko przeleciał mi ten dzień, że nawet nie zauważyłam a wychodziłam ze szkoły kierując się do domu.
Naśmiałam się dzisiaj z Ireną, tęskniłam za nią :) Może w końcu się między nami ułożyło :))
No i najważniejsza informacja : przeczytałam za sceną !! <33333333333333333333
BOŻE, BOŻE, BOŻE!
50 twarzy Greya nie dorasta temu do pięt!
Wielki hołd dla Olivii Cunning ! KOCHAM CIĘ KOBIETO.
Szperając w internecie dowiedziałam się, że nie jest to jednopart tak jak się spodziewałam, a będzie razem 5 części ! O każdym członku zespołu ! <3
5 lutego była premiera 2 części, niestety nie mam czasu by jechać do empiku i zakupić, więc ściągnęłam sobie narazie e-booka... nie lubię czytać w ten sposób ale co zrobić... kryzys jest więc muszę się przystosować haha. Oczywiście mimo tego,że posiadam owego ebooka, gdy tylko pojawię się w empiku zakupie tą książke bym poprostu wiedziała, że ona jest na mojej półce i czeka aż przeczytam ją raz jeszcze :)
Tak wiem, jestem głupia, ale marze o własnej domowej bibliotece, dlatego kupuje każdą książke która mi się spodoba :) Tak już mam... Charlie Pani Która Śpi Na Kasie. < yhym..... w cholere>

Dobra, żegnam już was i lecę dalej pochłaniać ''Ostra Gra'' <3
Czy już pisałam, że Olivia Cunning jest moją idolką? Tak ?... to przepraszam... ale AAAAA KOCHAM JĄ ! HAHAHAH <3


Jeśli chciałbyś zacząć ze mną korespondecje, lub po prostu wysłać mi kartkę z twojego miasta chwaląc się jego pięknem napisz do mnie na mejla : funny@vp.pl ! ODPISZE NA KAŻDY LIST I KAŻDĄ KARTĘ!!!
Nikogo nie zmuszam do takiego sposobu poznawania ludzi ale uważam, że to coś fajnego, wiec czemu nie ? przecież to pamiątka na całe życie ;)
Nie szukam przyjaciół, mi chodzi tylko i wyłącznie o piękno i prostotę przekazywaną w listach, bo to zanikająca tradycja, a ja choć w jakimś stopniu chce ją zatrzymać :))

JEŚLI JUŻ TU JESTEŚ ZOSTAW KOMENTARZ !PS. wymyśliłam pewien cykl na blogu... otóż chodzi o to by chętne osoby zgłosiły się do mnie bym przeprowadziła z nimi wywiad.. wszystkim chętnym wyśle te same oryginalne pytania na mejla, a później umieszcze wszystkie wywiady w postach na blogu. Będę robiła tak często jak będę mogła wymyślając nowe pytania :) Więc błagam zgłaszajcie się. KAŻDY WYWIAD BĘDZIE PUBLIKOWANY :))

PS. BYŁABYM WDZIĘCZNA GDYBYŚCIE KLIKALI W REKLAMY NA BLOGU GDYŻ BIEDNE ZE MNIE DZIECIE ;PP

Kocham was <3
Wasza Charlie.

2 komentarze:

  1. Ja ostatnio poluję na "Grey'a" - niestety cały czas jest wypożyczony, na szczęście mam chwilowo co czytać, więc nie jest najgorzej :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. też przymierzam się do Gray'a :)

    dodałam do obserwowanych :)

    OdpowiedzUsuń