:)

piątek, 14 grudnia 2012

zimowy spacerekO jak bardzo was przepraszam, że wczoraj nic nie dodałam... ale to był zakręcony dzień.
Spędziłam go z najlepszymi ludźmi na całyyyym świecie ! <3
Tak jak obiecałam nie poszłam do szkoły, więc ok. godziny 12 poszłam z Górną na zimowy spacer. Miałam zamiar zrobić jej jakieś fajne zdjęcia ale na zamiarach się skończyło, ponieważ zmęczyłyśmy się samą drogą przez zaspy śnieżne i już nam się nie chciało haha. Zresztą chyba się już wypaliłam jako fotograf bo nie miałam żadnej wizji, żadnych pomysłów... niczego ;(
Powyżej widzicie ''efekty'' spaceru.
Ale spacer był udany, troche zdjęć wyszło, a najważniejsze jest to że ruszyłyśmy swoje dupska z domu ;p
Później miałam też upiec babeczki ale to też nie doszło do skutku gdyż ok godziny 18 znowu przyszła do mnie Górna.. potem przyjechał Godżila i zrobiliśmy sobie rajd białym czinkoczento do Rogalina, w drodze powrotnej zgarneliśmy Rafała i udaliśmy się do mnie na owocową herbatkę i pewne dodatki o których nie mogę tu napisać xD
Założyliśmy patologiczną rodzinkę i było świetnie. Kocham takie czwartki z nimi, w ogole kocham spędzać z nimi czas.


Dzisiaj też siedzę w domu... ale teraz muszę zacząc ogarniać dom, może w końcu uda mi się upiec te przeklęte babeczki, które za mną chodzą a nie mam czasu ich zrobić, trzeba jeszcze zrobić kilka nowych kartek i wysłać, no i zakupy świąteczne z mamą .... a wieczorem... ? Wiadomo... to samo towarzystwo... te same dodatki czyli wieczór doskonały :)
a Wy jak spędzacie weekend ?Jeśli chciałbyś zacząć ze mną korespondecje, lub po prostu wysłać mi kartkę z twojego miasta chwaląc się jego pięknem napisz do mnie na mejla : funny@vp.pl ! ODPISZE NA KAŻDY LIST I KAŻDĄ KARTĘ!!!
Nikogo nie zmuszam do takiego sposobu poznawania ludzi ale uważam, że to coś fajnego, wiec czemu nie ? przecież to pamiątka na całe życie ;)
Nie szukam przyjaciół, mi chodzi tylko i wyłącznie o piękno i prostotę przekazywaną w listach, bo to zanikająca tradycja, a ja choć w jakimś stopniu chce ją zatrzymać :))JEŚLI JUŻ TU JESTEŚ ZOSTAW KOMENTARZ !


Many kisses.
Charlie :)

4 komentarze:

 1. Świetne zdjęcia...
  i ogólnie fajny blog;)
  pozdrawiam i zapraszam:)
  http://karolilove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny blog. Obserwuję.
  Chętnie bym się z Tobą powymieniała listami. Może kiedyś to dojdzie do skutku. :D

  http://life-levelhard.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zdjęcia :* Obserwuję :) zapraszam do mnie ottimoalessandra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo ładne jest to drugie zdjęcie

  OdpowiedzUsuń