:)

wtorek, 11 grudnia 2012

lazy dayWtorek. 9 dni do ferii świątecznych.
Kolejny dzień spędzony w łóżku, ugh nienawidzę być chora. Na nic nie mam ochoty a tyle do zrobienia... czeka mnie jeszcze odpisanie na 2 listy i zrobienie 13 kartek świątecznych... ale to dla mnie przyjemność na którą w tym stanie niestety nie mam siły ;(


Z racji tego iż nie miałam dzisiaj zbytnio pomysłu na post chciałam wam pokazać moje rysunki.To 2 z wielu które juz narysowałam... rysuje wszystko, ulubione gwiazdy, rodzine, przyjaciół... wszystko co zapragnę. I myślałam nad tym iż to właśnie takie rysunki będę wam przesyłała z listem do was jeśli ktoś się zgłosi. Wy napiszecie mi kogo chcecie na rysunku prześlecie fotke a ja narysuje to z wielką chęcią :))

Przepraszam, że dzisiaj tak krótko ale nie chce was już zanudzać :)
Byłabym bardzo wdzięczna za propozycje tematów postów które mam umieszczać, może macie jakies pytania do mnie lub cokolwiek :)

ugh... bardzo trudno ponownie wskoczyć w popularną strefe blogosfery ;p


MUCH LOVE
Charlie <3


Jeśli chciałbyś zacząć ze mną korespondecje, lub po prostu wysłać mi kartkę z twojego miasta chwaląc się jego pięknem napisz do mnie na mejla : funny@vp.pl ! ODPISZE NA KAŻDY LIST I KAŻDĄ KARTĘ!!!
Nikogo nie zmuszam do takiego sposobu poznawania ludzi ale uważam, że to coś fajnego, wiec czemu nie ? przecież to pamiątka na całe życie ;)
Nie szukam przyjaciół, mi chodzi tylko i wyłącznie o piękno i prostotę przekazywaną w listach, bo to zanikająca tradycja, a ja choć w jakimś stopniu chce ją zatrzymać :))JEŚLI JUŻ TU JESTEŚ ZOSTAW KOMENTARZ !7 komentarzy:

 1. o jezu, jak ty ślicznie rysujesz!
  fninwfdilbnilbnv
  pięęęęęęęękne. chciałabym tak rysować, a nawet głupie zwierzęta mi nie wychodzą!
  NArysujesz mi Eda Sheerana?
  /wenecka@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. dzięki ale nie podaję swoich danych tak po prostu :P

  OdpowiedzUsuń
 3. życzę powrotu do zdrowia;)
  świetne rysunki

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę masz talent dziewczyno! Fajny blog:)
  Zapraszam na moj: http://kasiadoroszczak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne rysunki :) Też kiedyś pisałam listy ze znajomymi, ale teraz każdy ma własne "poważne" życie i nie mają czasu na to. Kończy się na sms'ach albo gg i to też nie zawsze, bo przyjaźnie z odległych miast zwykle wygasają.. Jednak powodzenia w podtrzymywaniu tradycji :)
  Wpadnij czasem na http://my-fantasy-book.blogspot.com/
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne rysunki, masz talent dziewczyno! ;)

  OdpowiedzUsuń