:)

piątek, 28 grudnia 2012

zima
Cześć !
Zdjęcia jeszcze z zimowego spaceru z Górną, ale to juz ostatnie bo tak jak wspominałam nie było ich zbyt dużo ;p

Czy wam też ciśnie się na usta : Ładna wiosna tej zimy ?
Nie lubię takiego czegoś... jeśli jest zima to wyobrażam ją sobie zupełnie inaczej... wszędzie powinno byc pełno puszystego śniegu, mróz powinien nas szczypać w nosy... a nie, że budzi nas piękne słoneczko a na dwór można wyjść bez cieplutkich czapek i szalików. Oby lato nie zaskoczyło nas śniegiem haha

Mój dzień dzisiaj nie był zbyt ciekawy. Wstałam o 12 i razem z Ireną do 15 leżałyśmy przed telewizorem, później wziełyśmy się za sprzątanie ( chyba udało mi się ją namówić na założenie bloga JUPIX) no i przyszedł czas pożegnania :( zawiozłam ją do domu :( Nawet nie wiecie jak mi smutno i przede wszystkim cicho w tym domu jak makiem zasiał, nikt się ze mną nie śmieje z byle czego, nikt do mnie nie gada... w ogóle tak dziwnie jakoś bez niej ;p
Ale trudno na pewno zobaczymy się niedługo :) Przecież w poniedziałek sylwester...
Dacie wiare, że to już w poniedziałek ?
Zeszło roczny sylwester pamiętam jakby to było wczoraj a to już minął rok...
Nie wiarygodne, że ten czas tak szybko leci...
Wam też to tak szybko zleciało ??


 Jeśli chciałbyś zacząć ze mną korespondecje, lub po prostu wysłać mi kartkę z twojego miasta chwaląc się jego pięknem napisz do mnie na mejla : funny@vp.pl ! ODPISZE NA KAŻDY LIST I KAŻDĄ KARTĘ!!!
Nikogo nie zmuszam do takiego sposobu poznawania ludzi ale uważam, że to coś fajnego, wiec czemu nie ? przecież to pamiątka na całe życie ;)
Nie szukam przyjaciół, mi chodzi tylko i wyłącznie o piękno i prostotę przekazywaną w listach, bo to zanikająca tradycja, a ja choć w jakimś stopniu chce ją zatrzymać :))


JEŚLI JUŻ TU JESTEŚ ZOSTAW KOMENTARZ !


PS. wymyśliłam wczoraj pewien cykl na blogu... otóż chodzi o to by chętne osoby zgłosiły się do mnie bym przeprowadziła z nimi wywiad.. wszystkim chętnym wyśle te same oryginalne pytania na mejla, a później umieszcze wszystkie wywiady w  postach na blogu. Będę robiła  tak często jak będę mogła wymyślając nowe pytania :) Więc błagam zgłaszajcie się. KAŻDY WYWIAD BĘDZIE PUBLIKOWANY :))6 komentarzy:

 1. Świetne zdjęcia:)
  Uwielbiam zimę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne zdjęcia :) co do tego ,że ładną wiosnę mamy tej zimy to się w 100% zgadzam.

  OdpowiedzUsuń
 3. z tą zimą w lecie to Ci powiem żebyś się nie zdziwiła ;D pierwsze zdjęcie genialne <3 mogę zapytać jakiego używasz obiektywu? ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja wierze że zima jeszcze przyjdzie! ;p /Zapraszam do mnie awyls.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń