:)

środa, 26 grudnia 2012

święta, święta i po świętach...No witamyyyy !
Jak mnie to denerwuje, że tyle przygotowań do tych świąt, tyle sprzątania a 3 dni minęło tak szybko, że nie zdążyłam zauważyć. 3 dni leżenia i ciągłego jedzenia... Przynajmniej u nas tak było... wstawałyśmy o 11, jadłyśmy, oglądałyśmy TV, a wieczorem leżąc w naszym łóżku ona czytała 3 część 50 twarzy Grey'a  a ja oglądałam odcinki El Barco ! i tak oto minęły nam święta. Nic ciekawego.
Jutro jednak zaczynamy żyć i wychodzimy na trip po lumpeksach :)
Zastanawiam się o czym mogę wam tu pisać, żeby było ciekawie, bo patrząc na statystyke to ten blog wcale wam się nie podoba :(
Ale nie chce robić kolejnego feszyn bloga ponieważ żadna ze mnie modowa królowa i nic mi na ten temat nie wiadomo, ani się tym nie interesuje. Nie będę też wstawiać zdjęć mojego ubioru bo byście się przestraszyli gdyż najczęściej chodzę ubrana jak szuszwol haha. Bluza, dżinsy, martensy i to wszystko co mi do szczęścia potrzebne. Mój fotograficzny bakcyl też się już wypalił więc nie mam pomysłu. Ale jeszcze pomyślę. Obiecuje, że coś tu zmienie.
Jeśli macie jakieś pomysły to podzielcie się nimi ze mną :)

Kończę i idę myśleć nad tym blogiem haha...

ps. nowy odcinek na live-in-barcelona
ps2. dostałam wczoraj 18 kartek :) DZIĘKUJE.


Jeśli chciałbyś zacząć ze mną korespondecje, lub po prostu wysłać mi kartkę z twojego miasta chwaląc się jego pięknem napisz do mnie na mejla : funny@vp.pl ! ODPISZE NA KAŻDY LIST I KAŻDĄ KARTĘ!!!
Nikogo nie zmuszam do takiego sposobu poznawania ludzi ale uważam, że to coś fajnego, wiec czemu nie ? przecież to pamiątka na całe życie ;)
Nie szukam przyjaciół, mi chodzi tylko i wyłącznie o piękno i prostotę przekazywaną w listach, bo to zanikająca tradycja, a ja choć w jakimś stopniu chce ją zatrzymać :))


JEŚLI JUŻ TU JESTEŚ ZOSTAW KOMENTARZ !
3 komentarze:

 1. heh fajne zdjęcie :)
  ogólnie fajny blog^^
  zapraszam na mój
  alyy-alii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Święta, święta i po świętach ; )
  inkaastyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny blog :)
  Zapraszam do mnie, zaobserwuj, powiadom o obserwacji w komentarzu a na pewno się odwdzięczę :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń