:)

niedziela, 9 grudnia 2012

Charlie come back !Wiem dawno mnie tutaj nie było.... ale mam zamiar zrobić WIELKI POWRÓT NA BLOGA ;P
Co u mnie ? cholernie zaniedbałam fotografie... BARRRRDZZOOO dawno nie robiłam żadnych zdjęć, ale nic na to nie poradzę ponieważ kompletnie brakuje mi weny i ochoty... chyba się po prostu wypaliłam. Ale myślę, że wymyślę coś równie fajnego by tu zamieszczac i was tym zainteresować ;)
Mam nadzieję, ze ktoś jeszcze pamięta o tym blogu i gdy zobaczy powiadomienie że dodałam nową notke powie '' o jak fajnie że wróciła'' hue hue.
Właśnie siedze sobie z moją przyjaciółką u mnie, gdyż robimy leniwy weekend leżąc w łóżku oglądając filmy i śmiejąc się ze wszystkiego. Jest fajnie, kocham takie weekendy. Po ostatnich imprezowych dniach przydało nam się takie wytchnienie :)
Obejrzałyśmy dzisiaj film BLIZ z  Jason Statham i musze przyznać że choć uwielbiam tego aktora to film dupy mi nie urwał ;p miałyśmy zamiar jeszcze obejrzeć horror DEMONY ale chyba już dzisiaj odpuścimy ;p
Jutro czeka nas dzień na działce czyli znowu leżenie i oglądanie eskatv ;p
Wiem super plany... ale my tak lubimy ;D

Dobra... a teraz trochę o zdjęciu powyżej... jest zrobione z telefonu... [ uhh popisałam się nie ma co] i przedstawia moją kolekcje pocztówek. PO LEWEJ: to pocztówki z różnych stron świata od moich znajomych jest ich dokładnie 230. PO PRAWEJ : to kartki z postcrossing i ich jest narazie tylko 44.
No i z tym też wiąże się między innymi mój post, jeśli chciałbyś zacząć ze mną korespondecje, lub po prostu wysłać mi kartkę z twojego miasta chwaląc się jego pięknem napisz do mnie na mejla : funny@vp.pl !   ODPISZE NA KAŻDY LIST I KAŻDĄ KARTĘ!!!
Nikogo nie zmuszam do takiego sposobu poznawania ludzi ale uważam, że to coś fajnego, wiec czemu nie ? przecież to pamiątka na całe życie ;) 
Nie szukam przyjaciół, mi chodzi tylko i wyłącznie o piękno i prostotę przekazywaną w listach, bo to zanikająca tradycja, a ja choć w jakimś stopniu chce ją zatrzymać :)) Podczas pisania tego posta przyszedł mi do głowy pomysł na notki na tym blogu.
Może będę robiła fotki każdego dnia czegoś co zwróciło moją uwagę [ oczywiscie telefonem bo nie nosze już wszędzie ze sobą aparatu] i wrzucała je tutaj, opisując co robiłam ? No i jeśli dostałabym od was jakiś list lub kartkę to też bym to zamieszczała dziękując przy tym za to serdecznie ! Może też zrobiłabym coś w stylu kunkursów, np : po otrzymaniu 10 kartek wybierałabym najlepszą i nagradzała czymś fajnym ?
Co o tym myślicie ?
Napiszcie w komentarzu ! ;)))

BARDZO WAS WSZYSTKICH KOCHAM I POZDRAWIAM ;))))

2 komentarze:

  1. strasznie się cieszę, że z powrotem jesteś! nie mogę się doczekać jakichś nowych zdjęć Twojego autorstwa, nawet tych z telefonu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. wyślij mi kartkę świąteczną! z Polski jeszcze nie dostałam :D

    OdpowiedzUsuń