:)

wtorek, 12 listopada 2013

ROOTS ROCKET

O jezu, kolejny raz przepraszam was, że zaniedbałam bloga, teraz to już na pewno nikt o mnie nie pamiętam, ale to nic, postaram się to nadrobić.
Może za mało we mnie motywacji do działania, może jestem po prostu zbyt leniwa... ta druga opcja jest bardzo prawdopodobna.
Wszyscy namawiają mnie bym wróciła do fotografii, ale tu znowu włącza się mój leń pospolity i tłumacze się brakiem czasu, a prawda jest taka, że chyba po prostu nie chce mi się ruszyć dupska by wyjść na zewnątrz poszukać inspiracji.
Zawładnął mną też troche hipsterski trend posiadania instagrama i wszyskie zdjecia robie telefonem, co jest niedorzeczne i puste jak dla mnie... ale kurczę, lubię to aplikacje haha
Ale dość o tym, ważne, że znowu tu jestem, Bóg jeden wie na ile, ale jestem.
Wczoraj zaliczyłam koncert Roots Rocket przy poznańskim zamku z okazji imienin ulicy św. Marcin.
BYŁO CUDNIE!
Chłopcy dali niesamowity koncert, najlepszy ze wszystkich ulicznych koncertów na jakich byłam, a ponad to okazali się prze sympatycznymi ludźmi ! Zainponowali mi przede wszystkim tym, że nie lecą na hajs co pokazali przez to iż sprzedali nam swoją płyte za 10 zł a nie za 25 tak jak przewiduje ich cennik. DZIĘKUJEMY CHŁOPCY. Podpisali się nam na niej, i umówiliśmy się, że dadzą koncert w poznańskim Bazylu i wpiszą nas tam na liste gości specjalnych ! KOCHAM ICH ! <3

A co działo się gdy mnie tu nie było ? Lepiej nie mówić :)
<3

Jeśli chciałbyś zacząć ze mną korespondecje, lub po prostu wysłać mi kartkę z twojego miasta chwaląc się jego pięknem napisz do mnie na mejla : funny@vp.pl ! ODPISZE NA KAŻDY LIST I KAŻDĄ KARTĘ!!!
Nikogo nie zmuszam do takiego sposobu poznawania ludzi ale uważam, że to coś fajnego, wiec czemu nie ? przecież to pamiątka na całe życie ;)
Nie szukam przyjaciół, mi chodzi tylko i wyłącznie o piękno i prostotę przekazywaną w listach, bo to zanikająca tradycja, a ja choć w jakimś stopniu chce ją zatrzymać :))


JEŚLI JUŻ TU JESTEŚ ZOSTAW KOMENTARZ !

Jeśli chciałabyś nawiązać ze mną współpracę pod postacią np : wymiany bannerów to śmiało pisz na maila : funny@vp.pl .
PS. wymyśliłam pewien cykl na blogu... otóż chodzi o to by chętne osoby zgłosiły się do mnie bym przeprowadziła z nimi wywiad.. wszystkim chętnym wyśle te same oryginalne pytania na mejla, a później umieszcze wszystkie wywiady w postach na blogu. Będę robiła tak często jak będę mogła wymyślając nowe pytania :) Więc błagam zgłaszajcie się. KAŻDY WYWIAD BĘDZIE PUBLIKOWANY :)) ZGŁASZAJCIE SIĘ NA MAILA FUNNY@VP.PL W TYTULE WPISUJCIE ''WYWIAD'' A W TREŚCI'' ZGŁASZAM SIĘ'' WTEDY WYŚLĘ WAM PYTANIA :)

Kocham was
Wasza Charlie

1 komentarz:

  1. Hej ! Świetny blog :D Super piszesz, bardzo ciekawie :D
    Zapraszamy do nas ! ---------------------------> http://ask.fm/pingusie
    OBSEWACJA=OBSERWACJA MY JUZ OBSEWUJEMY I LICZYMY NA TO SAMO :D
    KOMENTARZ=KOMENTARZ :D :*

    OdpowiedzUsuń